foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Paketleme Hizmetleri

Ankara Nakliye

Ankara Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Nakliyat

Ankara Evden Eve

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Ev taşıma firması olarak Ankara da taşımacılık hizmeti vermekteyiz . Ev taşıma konusunda yıllardır biz Ankara sakinlerine hizmet vermekteyiz . kullandıgımız malzeme ; eşyanın niteligine ve hassasiyet derecesine göre belirlenir.

EV taşıyacak olursanız bizi arayın. Expertiz istemeyi unutmayın .Gelen expertiz eşyaya bakıp taşınacak eşyanın dogru sekilde paketlenmesi ve ambalajlanması için gereken malzemeyi secmemize yardımcı olur.

başta Ankara olmak üzere izmir , antalya ,bursa adana,izmit illerine her hafta seferlerimiz var sehirler arası taşıma konusunda bizlere güvene bilirsiniz tüm eşyalarınız taşımasırasında sigortalanmaktadır.

Ev taşıma fiyatlandırılırken eşya miktarı , eşyanın maliyet degeri , eşyanın alındığı ve boşaltıldığı yerlerdeki katlar ve asansör kullanılıp kullanılmadığına göre oluşan işçilik ve yakıt giderleri hesaplanarak yapılmaktadır.

Ayrıca Şehirlerarası taşıma ücretlerini de bu faktörler gözönünde bulundurulur .Değiştiren en önemli unsur hizmetin kalitesidir.Köklü ve kaliteli taşıma şirketlerinin taşıma ücretleri ile standart bir nakliye firmasının nakliyat fiyatı arasında farklar olacaktır.

Bu farkların oluşmasındaki önemli etkenlerden birisi de taşıma sigortasıdır. Normal nakliye yol sigortaları taşıma personeli tarafından eşya taşınırken oluşan hasarları kapsamamaktadır. Hiçbir sigorta şirketi de taşıma sırasında oluşan işçilik hasarlarını karşılamamaktadır.

Taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini sadece taşıma firmasının sorumluluğundadır. Taşıma sırasında oluşan hasarları karşılama garantisi veren şirketlerin fiyatları da taşıma rizikosuna göre artacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşıma Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Kızılcahamam Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası taşımalarda muhakkak nakliye yol sigortasının yapılması gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını değiştiren veya etkileyen başka bir unsur da eşyanın teslim süresidir. Eğer eşyalarınız bir kamyonu doldurmayacak miktarda ise eşya teslim süresinde göstereceğiniz esneklik ile daha cazip bir fiyata eşyanızı naklettirebilirsiniz..

Eğer memur iseniz ve toplu tayin döneminde bir ilden başka bir ile tayin sonucu eşyanızı taşıtmak istiyorsanız bulacağınız 2. bir memur ile taşıma fiyatını asgari düzeye indirebilirsiniz. İki memur evi aynı güzergahta daha cazip fiyatlarla nakledilebilmektedir.

Şehirlerarası eşya taşıma ücretleri ve nakliyat fiyatları için mail ya da telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz Türkiye’nin her noktasına taşımacılık yapmaktadır. Türkiyenin kalitenin dogru adresi.

Taşımacılık hizmetlerimiz Türkiye’de sadece Ankara ili ile sınırlı olmayıp şehirler arası nakliyat hizmetleride vermekteyiz. Eşya nakliyesinde deneyimlerimizi uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunuyoruz. Eviniz, ofisiniz-büronuz,  depolanmasını istediğiniz eşyanız hangisi olursa olsun size uygun nakliyat hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz.

şehirler arası taşımacılık olarak adlandırdığımız ülkenin herhangi bir ilinden diğer illere taşımacılık isteyen tüm müşterilerimiz için nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Uzman ekibimiz ile  hızlı ve etkili bir şekilde taşınan eşyalarınız zarar görmeden belirttiğinzi adrese sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmeti almak için sadece iletişim formunu doldurmanız veya telefon numaralarımızdan bize ulaşamanız yeterli olacaktır. Evden eve nakliyat bizim işimiz siz sadece sefasını sürmelisiniz.. Zahmet bize, rahatlık size.

Şehirler Arası Taşımacılık

Copyright 2019  Ankara Evden Eve Nakliyat Kızılcahmam Nakliye Firmaları