foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Paketleme Hizmetleri

Ankara Nakliye

Ankara Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Nakliyat

Ankara Evden Eve

Asansörlü Evden Eve Nakliyat,Ankara Taşıma Şirketleri

Kızılcahamam Asansörlü Nakliyat olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde eksperlerimiz evinize gelerek gerekli olan incelemelerini yaparlar.

 

Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

 

Eğer karşılıklı anlaşma olması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

 

Ambalaj malzemesi olarak "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." avrupadan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir. Asansörlü Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir.

Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedurler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmektedir.

Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar evden eve nakliye uzmanlarımız işlerini bitirmiyorlar.

Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işi yapıyorlar.Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın..! Asansörlü Taşımacılık bunuda düşünerek Sigorta şirketleri ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir.

asansörlü taşıma işleminde, taşınma işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir. Eksperimiz ev eşyalarınızın durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir. Bunun için caddeye veya otoparka bakan bir balkon, pencerenizin olması yeterlidir.

Asansörümüz ve aracımız söz verilen gün ve saatte nakliye yerinde hazır bulunarak işlemlerine başlarlar. Ekibimiz mobilyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirken operatörümüz uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir.

Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Ankara Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla taşımacılık hizmeti sunmaya son sürat devam ediyoruz. Uzman ekip ve garantili taşımacılık hizmetleriyle Kızılcahamam Nakliyat’ı tercih edenler hiç bir zaman pişmanlık duymuyor. Sizde içinizde bir kuşku olmadan uygun fiyatlarla evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Ankara Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ücretsiz Eksper hizmetimiz ile eşya yoğunluğunuz belirlenir.

Eşya yoğunluğunuz belirlendikten sonra vereceğiniz talimatlar doğrultusunda eşyalarınız sigorta ve garanti kapsamına alınarak işlemleriniz başlar.

Sigorta ve garanti kapsamına alınan eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından güzelce paketleme ve ambalajlama yapılır.

Paketleme ve ambalajlama yapılan eşyalarınız titiz ve özenle içi mobilya kaplı aracımıza taşınır.

Aracımıza taşınan eşyalarınız yeni adresinize çok dikkatli bir şekilde götürülür.

Götürülen eşyalarınız yeni adresinizde yeni yerine yerleştirilerek size teslim edilir.

Sizde bu şekilde evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Evden Eve NakliyeKızılcahamam Evden Eve Nakliyat, Kızılcahamam Evden Eve Nakliye, Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat hizmetleri, Kızılcahamam Evden Eve Nakliye hizmetleri, Kızılcahamam Evden Eve taşımacılık, Kızılcahamam ev taşımacılığı

Kızılcahamam evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin parça eşyalarını evinizden alıyor, istediğiniz adrese teslimatını sağlıyor. Bu hizmetimiz her ay içinde haftalık olarak Türkiye il sınırları içerisinde parça eşya nakliyesinin organizasyonunu yapmaktadır.

En hesaplı fiyatlar ile tam zamanında güvenilir parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Bu hizmetimiz sayesinde yüksek taşıma maliyetleri ortadan kaldırmış olacak ve size ekstra çıkan masrafların önüne geçmiş olacağını düşünmekteyiz. Sorunsuz, güvenli bir parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu hizmetimizde amacımız herkese hitap ederek bireysel ve kurumsal olarak taşıma hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Şehir içi, şehirler arası taşımalarda eşyanızın miktarı, boyutu ne olursa olsun anlaşmalı çalışmış olduğumuz diğer nakliye firmaları tarafından çalışmalarımız koordinasyonlu bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel evden eve taşımacılık şirketleri tarafından parça eşyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlar ile taşıtabilirsiniz.

Ankara Kızılcahamam Nakliyat firması olarak işimizi en iyi yapan firmalardan olduğumuzu savunuyor ve inanıyoruz. Eviniz içerisinde eşyalara demonte işlemleri yapıldıktan sonra paketlemeci elemanlarımız her bir sökülen eşya parçasını numaralandırarak paketleme yapmaktadır. Mobilyalarda genel olarak kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleme aşamasını yapmaktayız.

Bu malzemeler oldukça kaliteli ve sağlamdır. Eşyanın yere düşmesi esnasında eşyaya zarar gelmemesi için oldukça iyi korumaktadır. Taşıma hizmeti vermiş olduğumuz her yeni hizmette ilk defa sizin eşyalarınızda kullanılacak sıfır ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalar taşınma sırasında oluşabilecek sürtünme, aşınma, düşme, çizilme, boya döküntüsü vb. durumlarda kullanılan malzemeler oldukça sağlam olduğu için bu tür durumlar oluşmayacaktır.

Beyaz eşyalar grubuna giren buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, vb. eşyalarınıza kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri battaniye kraft kağıt, karton koli gibi malzemeler kullanarak ambalaj yapmaktayız. Eşyaya yapılan ambalaj kumaş, kağıt ve karton olduğu için eşyanın en küçük bir darbede zarar görmesi engellenmiş olmaktadır.

Evden Eve Nakliye Ankara

Kızılcahmam Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Ankara 'da Taşıma işlemlerinde Firma olarak her zaman kalite ve hizmeti ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda taşıma yapmadan önce bazı ayrıntılı çalışmalar yaparak işimizi en az sorunla ve müşterilerimizi memnuniyet içerisinde bırakma gayreti içerisinde bulunmaktayız. Öncelikle taşıma işlemi için bizlere başvuran müşterilerimizin evlerine deneyimli ve tecrübeli Ekspertiz göndererek taşınacak olan eşyaların ve ürünlerin durumları kontrol edilir, nasıl bir araç ile taşınacağı ve taşıma sırasında hangi önlemlerin alınabileceği incelenir.

Ayrıca ekspertizler taşıma işlemi için müşteriden talep edilecek olan ücreti de bu kontrol işlemlerinden sonra netleştirir. Ekspertiz sayesinde alınan bilgiler ile hem taşıma işlemi için kullanılacak araç ayarlanmakta , hem taşıma işlemi yapılacak olan eşyaların sigorta işlemleri tamamlanmakta hem de bölgeye gidecek taşıma ekibinin nasıl bir yük ile karşılacağı, nasıl bir güvenlik önlemi alacağı , nasıl bir paketleme yapacağı gibi bilgiler elde edilmektedir. Bu sayede de oldukça uygun fiyata oldukça kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Eşya taşımında deneyimi olan çalışanlarımız ile uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren kurumumuzun edinmiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Nakliye firmamız Uluslar arası ve şehirlerarası eşya taşımı gerçekleştirdiğinden firma çalışanlarımız ve özellikle şoförlerimiz periyodik olarak bazı kontrollerden geçirilerek genel merkezimiz tarafından devamlı iletişim halinde kontrol edilmektedir. Firmamız eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Evden eve nakliyatta kızılcahamam’ın tüm semtlerine ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca Ankara Kızılcahamam’dan başka şehirlere taşınacak eşyalarınız için haftalık seferlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Evden eve nakliyat Ankara Kızılcahamam olarak Türkiye in 81 ile evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz Ankara Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Firmamızdan Bahar Kampanyası Başladı, Ankara Kızılcahamam,da gerçek ve müşteri potansiyele yüksek olan firmalardan biriyiz,

Evden Eve Nakliyat Ankara

Nakliye hizmeti için firmamız ile irtibata geçmeniz durumunda evlerinize veya iş yerlerinize bizzat gelerek ekspertiz elemanımın incelemeleri doğrultusunda eşyanızın taşınması, monte ve de montesi için yapılması gereken işlemleri ve eşyanızın güvenle taşınabileceği araç seçimi gibi birçok unsuru gözlemleyerek nakliye işlemleri için plan ve program belirleyerek yapılacak işin daha kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız, Müşteri memuniyettı biz Ankara Kızılcahamam nakliyat olarak bir borç olarak biliyoruz, Kızılcahamam evden eve nakliyat

firmamız 2008 yılın ocak ayında itibaren bütün araç filosunu baştan sonuna kader hepsini yeni model ve yeni araçlar hale getirilmiştir,  Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat firmamızda şehir içi taşıma işlerinizi artık 18 ci katta kader dışarıda kurulan asansörler imiz le rahat bir şekilde çıkarta biliriz artık yüksek katta oturtuyorum nasıl taşına cam diye dert etmeyenimiz Ankara Kızılcahamam nakliyat her zaman yanı başınızdan hazırdır, Kızılcahamam Evden Eve Nakliye, Firmamızdan yaz kampanyası başladı Türkiye nın her tarafına taşınan devlet memurlarına şehirler arası taşımalarda % 30 indirim başlattık,

 

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat, Ve Taşımacılık firmamız 2013 yılın haziran ayin özel yetiştirilmiş evden eve nakliyat işin de uzmanlaşmış 33 kadrolu eleman alınmıştır bu elemanlarımız hepside özel olarak yetiştirilmiş ve hepside sigortalı çalışmaktadırlar bunların haricinde firmamız 4 adet kapalı çelik kasalı evden eve nakliyat aracı alınmıştır zaman illerle dikçe Ankara Kızılcahamam evden eve nakliyat firmamız siz sayin müşterilerimiz sayesinde büyümeye devam etmektedir çünkü firmamız yapılan her taşımayı kendi referanslarına yazmaktadır, Ankara Kızılcahamam da il ve tek asansörlü evden eve nakliyat adresı burası siz isteyiniz biz taşıyalım,

 

Kızılcahamam evden eve nakliyat firması bu kategoride listenmiştir, Kızılcahamam bölgesinde bulunan nakliye firmamız sizlere, Ankara Kızılcahamam bölgesi içinde şehir içi nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde sunarız, isterseniz yukarıda listelenen Ankara Kızılcahamam nakliyat firmamızda, nakliyat fiyatı için teklif isteyebilirsiniz. Bu kategorinin ilgili olduğu kelimeler, Ankara Kızılcahamam evden eve nakliyat, Ankara Kızılcahamam evden eve, Kızılcahamam nakliyat, Ankara Kızılcahamam nakliye, Ankara Kızılcahamam taşımacılık Ankara Kızılcahamam evden eve nakliyat firmaları arasından en sağlıklı hizmet verenler belirlenerek, bu kategori içerisinde listelenmiştir. Ankara Kızılcahamam şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını öğrenebilmek ve her türlü sorunuza yanıt alabilmek için sitemiz aracılığı ile bu firmalarla bağlantı kurabilirsiniz.

 Ankara Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Ta İlk ve tek Ankara Kızılcahamam da eviniz kaçıncı katta olursa olsun dışarıda kurulan asansörler imiz 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz, Ankara Kızılcahamam ilçelerinde otoran vatandaşlarımız siz isteyiniz ve bize talep gönderiniz biz ilçelerde evden eve nakliyat şube açalım, Kızılcahamam ilin,de asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz başlamıştır artık dış cephe asansörler imiz sayesin,de ta 18 ci katta kader bina dışında kurula bilen asansörler imiz ile hizmetinizdeyiz, Kızılcahamam ilin,de firmamız evden eve nakliyat sektörün,de referans olarak şekildi, Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat olarak 2009 yılın,da tekrar bahar kampanyası başlattık sizde kampanyamızdan yararlana bilmeniz için bize ulaşın, Ankara Kızılcahamam,da şehir içi evden eve nakliyat işleriniz için bize ulaşınız nakliyat hizmetleri bizde sorulur, Ankara Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat firmamız,da bahar kampanyası başladı sizde uygun fiyatlarımız,da yararlana bilemez için bizi arayiniz

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Ev taşıma firması olarak Ankara da taşımacılık hizmeti vermekteyiz . Ev taşıma konusunda yıllardır biz Ankara sakinlerine hizmet vermekteyiz . kullandıgımız malzeme ; eşyanın niteligine ve hassasiyet derecesine göre belirlenir.

EV taşıyacak olursanız bizi arayın. Expertiz istemeyi unutmayın .Gelen expertiz eşyaya bakıp taşınacak eşyanın dogru sekilde paketlenmesi ve ambalajlanması için gereken malzemeyi secmemize yardımcı olur.

başta Ankara olmak üzere izmir , antalya ,bursa adana,izmit illerine her hafta seferlerimiz var sehirler arası taşıma konusunda bizlere güvene bilirsiniz tüm eşyalarınız taşımasırasında sigortalanmaktadır.

Ev taşıma fiyatlandırılırken eşya miktarı , eşyanın maliyet degeri , eşyanın alındığı ve boşaltıldığı yerlerdeki katlar ve asansör kullanılıp kullanılmadığına göre oluşan işçilik ve yakıt giderleri hesaplanarak yapılmaktadır.

Ayrıca Şehirlerarası taşıma ücretlerini de bu faktörler gözönünde bulundurulur .Değiştiren en önemli unsur hizmetin kalitesidir.Köklü ve kaliteli taşıma şirketlerinin taşıma ücretleri ile standart bir nakliye firmasının nakliyat fiyatı arasında farklar olacaktır.

Bu farkların oluşmasındaki önemli etkenlerden birisi de taşıma sigortasıdır. Normal nakliye yol sigortaları taşıma personeli tarafından eşya taşınırken oluşan hasarları kapsamamaktadır. Hiçbir sigorta şirketi de taşıma sırasında oluşan işçilik hasarlarını karşılamamaktadır.

Taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini sadece taşıma firmasının sorumluluğundadır. Taşıma sırasında oluşan hasarları karşılama garantisi veren şirketlerin fiyatları da taşıma rizikosuna göre artacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşıma Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Kızılcahamam Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası taşımalarda muhakkak nakliye yol sigortasının yapılması gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını değiştiren veya etkileyen başka bir unsur da eşyanın teslim süresidir. Eğer eşyalarınız bir kamyonu doldurmayacak miktarda ise eşya teslim süresinde göstereceğiniz esneklik ile daha cazip bir fiyata eşyanızı naklettirebilirsiniz..

Eğer memur iseniz ve toplu tayin döneminde bir ilden başka bir ile tayin sonucu eşyanızı taşıtmak istiyorsanız bulacağınız 2. bir memur ile taşıma fiyatını asgari düzeye indirebilirsiniz. İki memur evi aynı güzergahta daha cazip fiyatlarla nakledilebilmektedir.

Şehirlerarası eşya taşıma ücretleri ve nakliyat fiyatları için mail ya da telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz Türkiye’nin her noktasına taşımacılık yapmaktadır. Türkiyenin kalitenin dogru adresi.

Taşımacılık hizmetlerimiz Türkiye’de sadece Ankara ili ile sınırlı olmayıp şehirler arası nakliyat hizmetleride vermekteyiz. Eşya nakliyesinde deneyimlerimizi uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunuyoruz. Eviniz, ofisiniz-büronuz,  depolanmasını istediğiniz eşyanız hangisi olursa olsun size uygun nakliyat hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz.

şehirler arası taşımacılık olarak adlandırdığımız ülkenin herhangi bir ilinden diğer illere taşımacılık isteyen tüm müşterilerimiz için nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Uzman ekibimiz ile  hızlı ve etkili bir şekilde taşınan eşyalarınız zarar görmeden belirttiğinzi adrese sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmeti almak için sadece iletişim formunu doldurmanız veya telefon numaralarımızdan bize ulaşamanız yeterli olacaktır. Evden eve nakliyat bizim işimiz siz sadece sefasını sürmelisiniz.. Zahmet bize, rahatlık size.

Şehirler Arası Taşımacılık

Copyright 2019  Ankara Evden Eve Nakliyat Kızılcahmam Nakliye Firmaları